Перейти до основного вмісту

Часто задавані питання

Виробництво GRANDORF
Де виробляється корм GRANDORF?
Вся лінійка сухих кормів GRANDORF проводиться на повністю автоматизованому заводі United Petfood Producers (Гент, Бельгія).
З яких продуктів виготовляється сухий корм GRANDORF?
Сухий корм GRANDORF є холістік кормом, тому що виробляється з продуктів, які придатні для вживання в їжу людині.
Продукція GRANDORF
Чому виробник позиціонує GRANDORF як гіпоалергенний корм класу HOLISTIC?
Тому що корми GRANDORF не містять продукти викликають алергічні реакції у тварин: пшеницю, кукурудзу, буряк, субпродукти, яйця, курку, курячий жир, сіль, цукор, барвники, штучні ароматизатори, штучні наповнювачі, сою і ГМО.
Для партнерів та питомників
У мене питомник. Чи є у вас програма співпраці з питомниками?
Команда GRANDORF розробила спеціальну програму підтримки і розвитку питомників і заводчиків. Якщо Ви заводчик і маєте більше одного посліду на рік. тоді телефонуйте на безкоштовний номером 0800 300 051.
У мене інтернет-магазин зоотоварів. Як мені стати партнером ТМ GRANDORF?
Компанія GRANDORF розробила програму співпраці з онлайн-магазинами. 1. Ми в повному обсязі забезпечуємо наших партнерів пакувальним матеріалом (Брендований скотч, брендовані картонні коробки трьох розмірів - на 3 кг, 6 кг, 12кг., Брендовані пакети банан і маєчка) - БЕЗКОШТОВНО! 2. Вам не обов'язково мати весь асортимент у себе на складі. Ми активно використовуємо світову практику Прямих поставок / DropShipping 3. Для Вашої зручності ми відкрили склади з продукцією TM GRANDORF (Київ, Харків, Дніпро, Одеса) 4. Для торгових точок ми надаємо брендовані POS-стенди, торгові вітрини, вивіски. 5. Пропонуємо спільну рекламу на біл-бордах в безпосередній близькості до вашого магазину / салону. Почніть заробляти разом з нами прямо зараз. Телефонуйте на безкоштовний номер 0800 300 051 і отримаєте доступ адмінки b2b для оформлення замовлень.
У мене магазин (грумінг-салон, хендлінг-зал, ветеринарна клініка) зоотоварів. Як мені стати партнером ТМ GRANDORF?
Компанія GRANDORF розробила програму співпраці з Оффлайн-магазинами (грумінг-салонами, хендлінг-залами, ветеринарними клініками). 1. Ми в повному обсязі забезпечуємо наших партнерів пакувальним матеріалом (брендовані пакети банан і маєчка для розважування) - БЕЗКОШТОВНО! В пакети рекомендуємо упаковувати усі товари Вашого магазину. 2. Вам не обов'язково мати весь асортимент у себе на складі. Ми активно використовуємо світову практику Прямих поставок / DropShipping Почніть заробляти разом з нами прямо зараз. Телефонуйте на безкоштовний номер 0800 300 051 і отримаєте доступ адмінки b2b для оформлення замовлень.